Konkurs Start up Award i konkurs Robot Show PDF Drukuj Email

Konkurs Startup Award

Masz ciekawy pomysł? Poszukujesz kapitału na jego realizację? Konkurs Startup Award jest właśnie dla Ciebie!

W 2017 roku w ramach 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie (24-25 kwietnia) po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie konkurs Startup Award organizowany z myślą o osobach kreatywnych, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów.
Celem Startup Award 2017 jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji.

W tym roku zapraszamy do udziału w konkursie przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii. Pula nagród wynosi 100 000 zł.

Dzięki udziałowi w Konkursie Startup Award:
• zaprezentujesz swój startup podczas 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie przed inwestorami i przedstawicielami dużego biznesu z Polski i zagranicy;
• zdobędziesz środki na rozwój swojego projeku – pula nagród: 100 000 zł.;
• znajdziesz inwestora dla realizacji własnego projektu;
• nawiążesz kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi;
• skorzystasz z wartościowego mentoringu oraz otrzymasz feedback od ekspertów i inwestorów;
• zaprezentujesz swój startup podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy, w którym uczestniczy ponad 3 000 gości z ponad 60 krajów - liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych;
• weźmiesz udział w międzynarodowym networkingu.

Termin zgłaszania prac: do 7 kwietnia 2017 roku.

Więcej informacji o Konkursie Startup Award 2017 oraz o 10. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie znajduje się na stronie www.inwestforum.pl.

Założenia programowe: więcej tu

Konkurs Robot Show

W ramach 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie po raz drugi rozstrzygnięty zostanie konkurs dla młodych konstruktorów ROBOT SHOW – Zbuduj swojego! Pula nagród to 10 000 zł. Honorowy Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Celem Konkursu jest popularyzacja robotyki wśród studentów i młodzieży oraz propagowanie zainteresowania nowymi technologiami i naukami ścisłymi. Do konkursu mogą przystąpić studenci uczelni wyższych oraz uczniowie ostatnich lat szkół technicznych. Zostawiamy konstruktorom zupełną dowolność, dlatego kategoria robotów to freestyle. Wierzymy, że będą to zaawansowane i pomysłowe roboty. Najczęściej w tej kategorii spotyka się roboty kroczące, latające i manipulatory.

Zgłoszone konstrukcje będą oceniane w kategoriach:

• pomysł

• mechanika

• elektronika

• zastosowanie

• oprogramowanie

Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2017 roku.