Rekrutacja na studia podyplomowe "Napędy i Sterowanie Płynowe" PDF Drukuj Email

W roku akademickim 2016/2017 Instytut Konstrukcji Maszyn uruchamia kolejną edycję specjalistycznych studiów podyplomowych z zakresu „Napędy i Sterowanie Płynowe”.

Program studiów obejmuje dwusemestralne zajęcia, składające się z około 10 dwudniowych zjazdów zajęciowych i 2 sesji egzaminacyjnych. W sumie to ponad 200 godzin zajęć laboratoryjnych
i projektowych podpartych wiedzą teoretyczną, które spełniają wymagania europejskiej organizacji European Oil Hydraulic & Pneumatic Committee (CETOP). Szczególny nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne realizowane indywidualnie lub w małych zespołach.

Studia podyplomowe Napędy i Sterowanie Płynowe wyróżnia:

-certyfikowane przez organizację CETOP laboratorium z uprawnieniami do egzaminowania,
-europejskie standardy edukacyjne zgodne z CETOP,
-zajęcia praktyczne z praktykami i ekspertami,
-zajęcia zdalne - laboratoryjne i projektowe,
-dostęp do platformy mobilnej wspomagającej zajęcia dydaktyczne,
-materiały szkoleniowe,
-indywidualne podejście do uczestnika.

Zajęcia kończą się dyplomem ukończenia studiów podyplomowych i są rozszerzoną częścią zajęć przygotowujących do egzaminów, z udziałem krajowej instytucji nadzorującej (Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych), kwalifikujących uzyskanie przez uczestników programów szkoleniowych, indywidualnych Europejskich Certyfikatów CETOP potwierdzających profesjonalną wiedzę i kompetencje w określonym  zakresie i poziomie.

Rekrutacja odbywa się w dwóch etapach:
1.    rejestracja elektroniczna na stronie cetop.pk.edu.pl,
2.    kwalifikacyjny egzamin wstępny.

Na podstawie wyników postępowania kwalifikacyjnego tworzona jest lista słuchaczy przyjętych na studia, z którymi podpisywane są indywidualne umowy.

Więcej informacji na temat studiów podyplomowych udziela:

prof. Andrzej Sobczyk (Kierownik Studiów)
tel.: (+48-12) 628-34-05

mgr inż. Artur Guzowski (Koordynator Studiów)
tel.: (+48-12) 628-33-32

Koszt uczestnictwa w 2 semestralnych studiach podyplomowych wynosi 5600PLN.
Płatne w 2 ratach: I rata - 2900PLN, II rata - 2700PLN, przed rozpoczęciem każdego semestru.

Zobacz: www.cetop.pk.edu.pl