Konkurs Packaging Innovations PDF Drukuj Email

UWAGA KONKURS!

Jesteś młody, kreatywny i lubisz projektować? Spróbuj swoich sił w branży opakowań! Już dziś pomyśl o zgłoszeniu udziału w 6. edycji konkursu Strefa Studenta organizowanego w ramach 9. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017.

Czym jest Strefa Studenta?

Strefa Studenta to konkurs kierowany przede wszystkim do młodych ludzi z pasją tworzenia, chcących już podczas okresu swojej edukacji postawić pierwsze kroki na ścieżkach kariery. Jest to szansa na poznanie branży opakowań i nawiązania kontaktów, które nierzadko owocują nawiązaniem współpracy biznesowej.

Co daje udział w Konkursie?

Strefa Studenta to doskonała okazja do poznania pracy projektanta w praktyce. Uczestnicy mają możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami wielu firm, zarówno produkujących opakowania, jak i poszukujących opakowań na rynku.

Udział w konkursie to nie tylko okazja do nawiązania cennych kontaktów, ale także szansa na zagraniczną karierę. Aż 8 Finalistek Strefy Studenta wzięło udział w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Pro Carton Young Designers Award 2016.

Jak się zgłosić?

Konkurs przebiega w dwóch etapach: Głosowanie Internautów oraz Głosowanie Profesjonalistów.

Etap I - Głosowanie Internautów

1. Zgłoszenie do konkursu należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 24 lutego 2017.

2. W dniach 27 lutego – 5 marca 2017 na fanpage’u Targów Packaging Innovations na portalu Facebook odbędzie się głosowanie Internautów.

3. 6 marca o godz. 12.00 zostaną przedstawione 3 prace z największą liczbą głosów od Internautów. Zwycięskie projekty przedstawione zostaną w specjalnym newsletterze wysyłanym do bazy wystawców i zwiedzających Targi Opakowań Packaging Innovations.

4. Dodatkowo projektanci 10 najlepiej ocenionych prac zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w 9. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017, które odbędą się 4-5 kwietnia w EXPO XXI Waraszawa i zaprezentowaniu swojej pracy profesjonalnemu jury oraz odwiedzającym Targi.

Etap II – Głosowanie Profesjonalistów

Podczas trwania Targów Packaging Innovations 2017, spośród Laureatów, którzy pojawią się na specjalnie przygotowanym stoisku Strefy Studenta, profesjonalne jury powołane przez Organizatora wyłoni 3 najlepsze projekty.

Na zwycięzcę etapu Głosowanie Profesjonalistów czeka nagroda pieniężna.

Do kogo kierowana jest Strefa Studenta?

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów i uczniów (osoby do 26 roku  życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z ich produkcją).

Zainwestuj w swoją przyszłość! Zostań Laureatem Strefy Studenta Targów Packaging Innovations!

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział już dziś !

Organizator:

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

www.packaginginnovations.pl

Kontakt: