Uroczystości
Nagroda firmy Astor PDF Drukuj Email

W dniu 8 grudnia 2017 roku na uroczystej gali w gmachu Opery Krakowskiej świętowaliśmy jubileusz 30-lecia firmy ASTOR.

Podczas gali Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej został wyróżniony  Nagrodą 30-lecia ASTOR  w kategorii Edukacja.

Nagrodę odebrali aktywnie i owocnie współpracujący od wielu lat z firma pracownicy naszego Instytutu:
Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Jerzy Zając, prof. PK oraz mgr inż. Ryszard Trela.

Krótka informacja oraz fotorelacja została przygotowana na stronie Instytutu M-06:

Dziekan, prof. Leszek Wojnar, laureatem Krakowskiej Nagrody Allianz 2008 PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, że Dziekan naszego Wydziału - prof. dr hab. inż. Leszek Wojnar otrzymał "Krakowską Nagrodę Allianz 2008" w kategorii NAUKA.

Nagrody Allianz (dla wybitnych Krakowian) przyznawane są już od 9 lat w trzech kategoriach: Kultura, Nauka i Media. W tym roku laureaci odbierali statuetki Nike w czasie uroczystości, która odbyła się w budynku Opery Krakowskiej dnia 25 lutego. W dziedzinie Kultury statuetkę otrzymał Stanisław Gałoński (założyciel i dyrygent Capelli Cracoviensis), a w kategorii Media -  Antoni Krupa (muzyk i dziennikarz).

Dwa dni później, na posiedzeniu Senatu,  JM Rektor Politechniki Krakowskiej wręczył Dziekanowi list gratulacyjny.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z uroczystości.

Relacja z Inauguracji roku akad. 2008/09 PDF Drukuj Email

Ci, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tegorocznej Inauguracji roku akademickiego na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej, wiedzą wszystko o jej scenerii i atmosferze, a zdjęcia z galerii ułatwią im zachowanie tej uroczystości w pamięci… Z kolei ci, którzy w niej nie uczestniczyli (mają czego żałować!) znajdą tu garść informacji.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>